Přeskočit na obsah
Společné zážitky spojují. Vezměte své partnery na výjimečnou akci, kde vybudujete důvěru a lepší vztahy.

Klíč komunikace. Tajemství naděje, které odemyká lepší výsledky, emoce i byznys

12. 10. 2023, 09:00 hod. | Pražský hrad

Absolutně limitovaná kapacita účastníků. Prosíme o prominutí, pokud na Vás nezbylo místo.

Do akce zbývá
Dnů
Hodin
Minut
Špičky komunikace, diplomacie a vyjednávání. Dokázali vyřešit tisíce extrémně náročných situací, našli cestu ze slepých uliček a pod obrovským tlakem uměli najít dohodu tam, kde ostatním došly nápady.
Zachránili lidské životy, podpořili byznys a upevnili vztahy. Inspirujte se společně se svými obchodními partnery od těch nejlepších a získejte klíč komunikace.
Praktické tréninky vás připraví na těžké situace a odemknou tajemství naděje pro váš růst, dlouhodobé vztahy a úspěšný byznys.
Dávejte dobrý pozor

Světoví experti #1 v komunikaci a vyjednávání v 1 místnosti. Spolu s vámi 12. 10. 2023

Pozvěte své nejdůležitější partnery. Naučte se společně rozumět lidem, pochopte signály neverbální komunikace, zažijte pozitivní změnu v kvalitě svých vztahů. Odejdete s novými znalostmi a dovednostmi. Zlepšíte své vyjednávání a řešení konfliktů. Naučíte se číst v lidech, jako to dělají nejslavnější agenti FBI a diplomaté. Zažijete networking s lidmi, které rozhodně chcete mít ve svých kontaktech. Všechny přednášky a tréninky pro vás budeme tlumočit do češtiny a angličtiny.
Už jste byli s partnery na golfu, v divadle i v O2 aréně. Tušíte, že to je už nuda. Věnujte jim klíč komunikace a naději na úspěch. Když společně zlepšujete své schopnosti vyjednat nejlepší dohodu, upevňujete své vztahy a budujete důvěru. Můžete si opravdu dovolit dělat byznys jako všichni a utopit vaše vztahy v nudné šedi?

"Letos jsme pro vás připravili něco výjimečného. Zveme vás na Hrad a máme klíč. Těšíme se na viděnou!"

Lucie Libovická
Radim Pařík
Our Speakers

Světové superstar komunikace a vyjednávání vám odemknou svá tajemství.

Joe Navarro

světový expert #1 na řeč těla
Joe Navarro (1953) působil čtvrt století ve službách FBI, kde se zaměřoval na odhalování špionů a dalších nebezpečných pachatelů trestných činů po celém světě. Naučil se tajemství řeči těla, protože jeho expertíza byla otázkou života či smrti. Teď předá svá těžce získaná tajemství naděje řešení nejsložitějších situací i vám vůbec poprvé v České republice. Osobně.

Jana Vohralíková

kancléřka prezidenta Petra Pavla

Jana Vohralíková je vedoucí Kanceláře prezidenta republiky a nejvyšší státní úřednice v České republice. Působila na Ministerstvu informatiky, kultury, byla náměstkyní předsedy Legislativní rady vlády, ředitelka odborných útvarů předsedy vlády Jana Fischera a jako kvestorka české zemědělské univerzity pracovala do roku 2020. V září 2019 ji jmenoval kancléřkou Senátu předseda Jaroslav Kubera.

Anne-Maartje Oud

#1 v západní Evropě na komunikaci se složitými osobnostmi

Více než 20 let je Anne-Maartje Oud expertkou a poradkyní na vzorce lidského chování, trenérkou, generální ředitelkou a žádanou vyhledávanou odbornicí v celé západní Evropě. Je CEO and zakladatelkou The Behaviour Company se sídlem v Amsterdamu. Vytváří programy rozvoje na míru pro top manažerky a manažery nejúspěšnějších firem světa. Anne-Maartje Oud se specializuje na vytváření lepšího pracovního prostředí, zlepšování mezilidských komunikačních dovedností a efektivní úspěšnou komunikaci. V oblastech řízení lidí, ledershipu, neverbální komunikace, vedení k vyšším dlouhodobým výkonům a ziskům, v získávání vlivu, ovlivňování a vyjednávání pomáhá manažerkám a manažerům z firem MoetHennessy, Google, Mercedes Benz, BDO, Louis Vuitton Moet Hennessy a mnoha dalším. Citují ji New York Times, Financial Times, nejprestižnější média a psychologické odborné časopisy.

Radim Pařík

Prezident Asociace vyjednavačů

Prezident Asociace vyjednavačů Radim Pařík má na svém kontě více než 2000 dohodnutých smluv za desítky miliard korun. Vyjednávání vystudoval na Harvardu, na univerzitách St. Gallen a IMD, je absolventem Black Swan Group Chrise Vosse nebo Schrannerova vyjednávacího institutu. Kromě vyjednávání se specializuje na ovlivňování a NLP (má americký certifikát NLP Master). Dnes trénuje profesionály z celého světa, při vyjednávání a komunikaci radí špičkovým politikům, ředitelům miliardových firem i neziskovým a lidskoprávním organizacím. Je nejcitovanější československý vyjednavač a pravidelně komentuje vyjednávání v televizích, rádiích, tištěných médiích a podcastech. Napsal 4 knihy o vyjednávání.

Michal Daniel

Chief People & Legal Officer NOTINO
Představujeme vám prvního a zároveň nejmladšího člena palubního týmu NOTINO, největšího evropského e-shopu s parfémy a kosmetikou. Michal Daniel, Chief People & Legal Officer, je nejen strůjcem nových pravidel, ale zároveň tváří nové éry. Vedoucí lodě s více než 2000 stálými členy posádky a téměř 1000 vynikajícími agenturními talenty – Michal personifikuje vedení s čerstvým pohledem. S ním není NOTINO pouze krásným cílem, je to cesta plná inovací a růstu.

Program

09:00-09:15

Adam-Dolejs-medailon
Adam Dolejš

CEO Asociace vyjednavačů

09:15-09:45

Speaker-2
Jana Vohralíková

kancléřka prezidenta

09:45-10:15

WhatsApp Image 2023-09-21 at 15.48.07
Michal Daniel

Chief People & Legal Officer NOTINO

10:15-10:45

10:45-12:15

Speaker-3
Joe Navarro

expert #1 na světe na řeč těla

13:15-13:45

Lucka-portret-na-cerne-KRI_7623_3-1 2
Radim Pařík

Prezident Asociace vyjednavačů

13:45-14:45

Speaker-4
Anne-Maartje Oud

#1 v západní Evropě na komunikaci se složitými osobnostmi

14:45-15:00

15:00-16:30

Radim Pařík: vícestranná vyjednávání – strategie pro vyjednávání s více než jedním partnerem
Anne-Maartje Oud: komunikace se složitými a nebezpečnými osobnostmi
Lucka-portret-na-cerne-KRI_7623_3-1 2
Radim Pařík

Prezident Asociace vyjednavačů

Speaker-4
Anne-Maartje Oud

#1 v západní Evropě na komunikaci se složitými osobnostmi

*Dovolujeme si upozornit, že výběr lze učinit od 5. do 6. října do 18:00 v aplikaci Myia nebo na emailu jitka.kolarova@empiria21.cz. Po tomto datu budete bez možnosti změny zařazeni do tréninku u Anne-Maartje Oud.

16:30-16:40

Adam-Dolejs-medailon
Adam Dolejš

CEO Asociace vyjednavačů

16:40-16:55

16:55-18:30

Určeno pro účastníky se vstupenkou VIP a VIP Diamond
Speaker-3
Joe Navarro

expert #1 na světe na řeč těla

19:00-22:30

Určeno pro účastníky se vstupenkou VIP a VIP Diamond

Vyberte si vstupenku

Vstupenky jsou vyprodané.

Omlouváme se, kapacita akce je naplněna. Pokud máte zájem o nákup vstupenky, kontaktujte prosím pořadatele na emailu: jitka.kolarova@empiria21.cz. V případě, že se místo uvolní, obratem se vám ozveme. Děkujeme.

Our Speakers

Zakoupit vstupenky

Partneři

Galerie

Nahlédněte do minulých ročníků

Tohle je výjimečná příležitost. Získáte klíč do světa, kde se můžete inspirovat od těch nejlepších v oboru. Dozvíte se tajemství, která používají, a získáte naději, že to, co děláte, bude mít smysl. Nahlédněte do světa komunikace, která mění byznys, vztahy i život k lepšímu. Potkáte tu nejen světové jedničky v komunikaci, diplomacii a vyjednávání. Ale také nové přátele, se kterými vás spojí společný obchod.

Místo

Pražský hrad

Datum

12.10.2023

Čas

09:00 hod

angličtina není problém

Angličtiny se nemusíte bát, všechny přednášky a tréninky tlumočíme do českého jazyka.